Translate

Post z 28 grudnia 2014 Facebook 

Wtedy pracowałam nad poprawą swojego brzucha , post był na Facebooku ale myślę że dla osób, która ta partia jest dość problematyczna , znajdzie tu jakieś wskazówki jak można w kilka tygodni poprawić i spalić tłuszcz z brzucha . 

Mój brzuch po dwóch cięciach cesarskich . 


Wrzucam foto co mi się udało zrobić przez 5 tyg , 5 cm mniej w obwodzie brzucha uff , ( nie wiem ile kilogramów mniej bo ja się nie ważę ) .


Ok do rzeczy , nie jest to jeszcze szczyt moich marzeń ale jestem dumna , dużo można osiągnąć systematyczną pracą i zdrowym odżywianiem chciałam Was również zmotywować do tej pracy, mimo olbrzymiej nadwagi i dwóch cięć cesarskich da się trzeba tylko chcieć .

A więc co ćwiczyłam !
*Mój ulubiony zestaw ćwiczeń , który daje najlepsze efekty ! Klik ( youtube)

ten zawsze ćwiczę na siłowi .
* godzina cardio 6 dni w tygodniu w tym dwa razy biegam. 
* trening siłowy na siłowni ( maszyny do abs) Najważniejsze to regularne zdrowe odżywianie bo brzuch robi się w 70 % w kuchni i to mi się potwierdziło .

Można ? Można !

Więc jedziemy dalej bo do 5 miesięcy chcę tu widzieć 6pak , kto się chce przyłączyć cyka foto dzisiaj , mierzy obwód zapisuje i za miesiąc robimy aktualizację !

3 komentarze:

 1. Bertka mam pytanko co co ćwiczeń ;)
  powiedz mi ile ważyłaś jak ćwiczyłaś z Sylwią Szostak?
  bo nie wiem czy ja podołam z moją wagą 78kg

  pozdrawiam Magda;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też tyle miałam , rób na początku 10 powtórzeń i przerwy jak nie dasz zrobić bez przerw , potem z czasem zwiększaj powtórzenia im cześciej będziesz ćwiczyć tym lepiej bedzie wychodzić , ja po trzech miesiącach robię po 50 powtórzeń bez przerw wszystkie ćwiczenia , kwestia nastawienia umysłu i determinacji .

  OdpowiedzUsuń
 3. Co z dieta?nadal czekam na.jakis przykladowy jadlospis z jednego dnia

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie spamować !