Translate

Bertka FitGirl dobra rada !

Hej ! 

Dziś trochę z innej beczki , nie samą siłownią człowiek żyje , jeśli jest się płcią piękną to zobowiązuje :D 

Która z nas się nie boryka z irytującym owłosieniem , dziś przedstawię Wam jedną z naturalnych metod, które kiedyś gdzieś znalazłam w internecie , a dziś mi się o niej wspomniało . 
A o co dokładnie chodzi ? Tak o owłosienie nad górą wargą tzw. wąsik , tak tak takie maleństwo , a czasem przez to tracimy pewność siebie. 
Metoda jest tania , nie musimy wychodzić z domu . Jest to mieszanka, która usuwa nie tylko włosy, ale także łagodzi skórę i sprawia, że ​​skóra wygląda zdrowo . Komponenty mieszaniny są bogate w witaminy, składniki mineralne i przeciwutleniacze.Każda kobieta powinna zwracają wystarczającej uwagi na pielęgnacji skóry, ponieważ skóra jest największym organem ciała i to, co można umieścić na swojej skórze idzie bezpośrednio do krwiobiegu.
Składniki:
  1. 1 łyżka płatków owsianych
  2. 2 łyżki soku z cytryny
  3. 3 łyżki mioduWymieszaj wszystkie składniki według kolejności .Następnie nakładamy mieszankę na obszar skóry , na którym chcemy usunąć włosy. Pozostawić na 15 minut, a następnie zmyj ciepłą wodą . Następnie stosujemy krem do twarzy. Należy powtórzyć tą metodę  2-3 w tygodniu. Po miesiącu, będziesz zaskoczony wynikami. Włosy całkowicie znikną .


Dajcie znać czy się u Was sprawdziło . 

Pozdrawiam 
Bertka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę nie spamować !